Líhňař/Líhňařka

11. 3. 2022 0 Comments

Dobrý den, pro provoz líhně Přísnotice hledáme pracovníky na pozici líhňař/líhňařka. Jedná se o ranní směnu, práce v menším kolektivu. Zajímavá nevšední práce se zajímavými benefity nadnárodní společnosti. Bližší info na emailu, nebo telefonicky.

Pomocné práce v líhni

1. 12. 2021 0 Comments

Pro provoz líhně Přísnotice hledáme brigádníky. Pracovní dny: pondělí a čtvrtek (dále po domluvě), ranní směna. Jedná se o zajimavou práci v novém prostředí, s příjemným kolektivem.

23. 8. 2021 0 Comments

Dobrý den, pro provoz líhně Přísnotice hledáme pracovníky na pozici líhňař/líhňařka. Jedná se o ranní směnu, práce v menším kolektivu. Zajimavé benefity společnosti. Bližší info na emailu, nebo telefonicky.

1. 6. 2021 0 Comments

Pro provoz líhně Přísnotice hledáme brigádníky. Pracovní dny: pondělí a čtvrtek, ranní směna. Jedná se o práci v novém prostředí s příjemným kolektivem.

Ošetřovatel/ka drůbeže

23. 4. 2020 0 Comments

Náplň práce: péče o zvířata, sběr vajec, evidence vajec. Požadujeme kladný vztah ke zvířatům, zodpovědnost a pečlivost, chuť pracovat a dobrý zdravotní stav. ŘP výhodou. Nabízíme stravenky, příspěvek na penzijní pojištění.

Obsluha balící technologie

14. 4. 2020 0 Comments

Obsluha moderních automatických strojů a řízení výrobních procesů.

Skladník

Práce ve skladech a s informačním systémem SAP + Microsoft Office.

zpracovatel drůbeže

Porážka a zpracování drůbežího masa za pomoci moderních technologií.

Obsluha strojů a zařízení, montéři

Firma Vodňanská drůbež, a. s. Kraj: Pardubický Okres: Ústí nad Orlicí V období: ihned dlouhodobá spolupráce

Firma Vodňanská drůbež, a. s. Kraj: Jihočeský Okres: Strakonice V období: ihned dlouhodobá spolupráce