Technolog potravin. výroby (M/Ž) – Junior

27. 1. 2023 0 Comments

Věděl/a jste, že s technologií zrání jogurtu přímo v kelímku přišla HOLLANDIA v ČR jako první? A že jsme do technologií spojených s výrobou našich jogurtových produktů investovali v minulých 5 letech cca 150 mil. Kč? Plánujeme ještě další technické inovace podle posledních trendů, a proto hledáme kolegu/-yni, která nám s tím pomůže. Náplň práce: […]

AMBULANTNÍ PRODEJCE

21. 5. 2020 0 Comments

Řidičský průkaz skupiny B, výhodou zkušenosti s prodejem, komunikativnost, zodpovědnost, bezúhonnost, prodejní schopnosti. Nabízíme: dovolená 5 týdnů, stravenky nebo závodní stravování, příspěvek na životní pojištění

TECHNICKÝ NÁMĚSTEK

PRACOVNÍ NÁPLŇ: Řídí práce na úseku technického zabezpečení činnosti firmy (zajišťuje provozuschopnost, technickou způsobilost a revize technických, technologických, stavebních a elektrických zařízení dodavatelsky i pracovníky údržby). Odpovídá za úsek hospodaření s energiemi včetně výkaznictví a statistiky. Odpovídá za úsek požární ochrany a bezpečnosti práce. Odpovídá za vedení a udržování environmentálního systému dle platných norem. POŽADUJEME: […]

OBCHODNĚ MARKETINGOVÝ NÁMĚSTEK

Řídí obchodní úsek a zodpovídá za tvorbu a uplatňování obchodní a marketingové politiky společnosti. POŽADUJEME: vzdělání – VŠ nebo SŠ (obchodní nebo ekonomická) praxe v obchodní činnosti min. 3 roky uživatelská znalost angličtiny samostatnost, zodpovědnost, organizační a komunikační schopnosti, práce s PC, zkušenosti s vedením týmu nástup nejpozději 01. 07. 2020

Skladník pro expediční sklad

15. 4. 2020 0 Comments

Náplň práce – přejímání, ukládání, skladování a vydávání zboží, kontrola dokumentů a aktualizace údajů o zásobách a příslušné záznamy o pohybu a přehledu zásob. Práce s manipulačním vozíkem, elektrickým paletizačním vozíkem a naftovým vozíkem Destou a jejich běžná údržba. Práce převážně v chladírně a svým charakterem spíše vhodná pro muže. Pracovní doba – práce na […]

Práce v mlékárně

14. 4. 2020 0 Comments

Firma Mlékárna Polná spol. s r.o. Kraj: Vysočina Okres: Jihlava V období: 05-2020 do 04-2021

Obsluha strojů a zařízení, montéři

Firma MADETA, a. s. Kraj: Vysočina Okres: Pelhřimov V období: od 7.4.2020 stále práce na HPP pro kvalifikovaného pracovníka

Řemeslníci a opraváři

Pracovníci ve službách a prodeji

Firma Drůbežářský závod Klatovy a.s. Kraj: Plzeňský Okres: Klatovy V období: neurčito

Kvalifikovaní pracovníci v potravinářství

Firma MADETA, a. s. Kraj: Jihočeský Okres: Tábor V období: od 7.4.2020 do 31.5.2020