Specialista pro oblast zdraví střeva & imunitu

21. 2. 2023 0 Comments

  • Částečný úvazek
  • Plný úvazek
  • celá ČR

Web ADDICOO GROUP s.r.o.

ADDICOO – Váš partner pro chov zvířat a zpracovatelský průmysl

Naším cílem je nabízet inovativní řešení pro moderní a efektivní živočišnou výrobu. Stavíme na 30 letech zkušeností podpořených dynamickým týmem zaměstnanců. Strategií společnosti je využívat účinné látky, které omezují nadměrné používání antimikrobiálních látek, zlepšují zdraví zvířat a současně nezatěžují životní prostředí a zlepšují ekonomiku živočišné výroby. Základním pilířem inovací a vývoje nových produktů je naše oddělení Vědy a Výzkumu spolupracující s univerzitami, výzkumnými ústavy i našimi obchodními partnery v Čechách a zahraničí.

Náplň práce:

  • Znalost problematiky celkového zdraví zvířat s hlavním zaměřením na trávící trakt a ovlivnění jeho funkce, imunity, morfologie a fyziologie.
  • Znalost a odborná podpora řešení chorob trávícího traktu drůbeže, prasat a telat.
  • Prezentace výsledků výzkumu na národních a mezinárodních konferencích, seminářích, návštěvách zákazníků a interních školeních.
  • Poskytování podkladů marketingovému týmu pro tvorbu produktové dokumentace a marketingových materiálů.
  • Spolupráce se specialisty komerční i vědecké sféry v ČR a zahraničí.
  • Ochota vzdělávat se v daném oboru.

Požadavky:

Vysokoškolské vzdělání relevantního zaměření – preference veterinárního či farmaceutického vzdělání, není podmínkou
Zkušenosti s řešením dané problematiky vědecky i prakticky, publikace nebo zkušenosti s realizací vědecko-výzkumných pokusů výhodou
Znalost anglického jazyka – min. středně pokročilá, MS Office, řidičský průkaz výhodou

Nabízíme:

Zajímavou práci v zavedené firmě s mladým motivovaným týmem
Práce z domova, ideálně plný úvazek, avšak záleží na domluvě
Dobré pracovní podmínky a ohodnocení, zaměstnanecké benefity

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na emailovou adresu kariera@addicoo.com.

Tagy:

Odešlete životopis nebo jakýkoli jiný relevantní soubor. Max. velikost souboru: 256 MB.