Produktový manažer pro navigace a autopiloty

19. 12. 2022 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Ivančice
  • Mzda: 50000

Web Agri Precision Agri Precision

Vaše precizní zemědělství

Jsme úzce specializovanou firmou na precizní zemědělství: monitorovací systémy, zemědělské navigace a automatické řízení zemědělských strojů.

Říkají Vám něco pojmy jako navigace, autopiloty, systémy dávkování, RTK, autopilot? Pokud ano, můžete být vhodný kandidát pro pozici:

PRODUKTOVÝ MANAGER PRO NAVIGACE A AUTOPILOTY
www.agri-precision.cz

Jaké schopnosti a znalosti potřebujeme a hledáme?

  • Technické a zemědělské povědomí
  • Zkušenosti nebo zálibu v oblasti monitoringu, autopilotů, signálu RTK
  • Pečlivost, zkušenost s projektovým řízením
  • Oceníme zkušenosti ze zákaznického servisu nebo obchodní dovednosti
  • Ideálně alespoň komunikativní znalost angličtiny

Co budete dělat?

  • Kalkulace cen a tvorba ceníků
  • Tvorba a aktualizace obchodních prezentací a manuálů
  • Koordinace a aktualizace obsahu obchodních letáků
  • Komunikace s dodavateli, objednávky k dodavateli a dohled nad dodávkou, dohled nad výší skladových zásob
  • Koordinace, a aktualizace návodů a uživatelských postupů – pro zákazníky
  • Sledování a implementace nových funkcionalit a příprava systému pro použití v ČR prostředí (v souvislosti s LPIS, VRA, typy strojů a návaznosti na naše další produkty)
  • Sledování konkurence produktově i obchodně a reportování důležitých informací nadřízenému a obchodnímu teamu
  • Podpora zejména obchodního oddělení, i aktivně u zákazníků
  • Sledování konkurence a reportování o důležitých skutečnostech

A co můžeme nabídnout my Vám?

  • Odpovídají mzdové ohodnocení dle zkušeností a znalostí
  • Kurzy angličtiny a odborná školení
  • Finanční bonusy dle pracovního výkonu
  • Dlouhodobé stabilní zaměstnání, kde se můžete naučit spoustu nového
  • Menší tým kolegů a přátelskou atmosféru na pracovišti
  • Účast na zavádění pokročilých technologií do praxe
  • Práci s produkty, které se výrazně odlišují od běžně zažitých postupů
  • Příležitost posouvat se novým a efektivním směrem
  • Účast na vývoji nových řešení a produktů

Dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis!

Tagy: , , , ,