Pomocný zootechnik/ zootechnička

2. 6. 2023 0 Comments

AGRO PODLESÍ, a.s.

AGRO PODLESÍ, a.s. hledá do svého týmu nového kolegu / kolegyni na pozici pomocného zootechnika:

Náplň práce:

  • ·        práce se skotem,
  • ·        organizace práce a vedení kolektivu,
  • ·        spolupráce s veterinářem,
  • ·        řízení reprodukce a odchovu telat,
  • ·        administrativu spojující  s vedením evidence nových a stávajících přírůstků.

Požadujeme

  • Znalost problematiky chovu zvířat.
  • Kladný vztah ke zvířatům.
  • SŠ/VŠ vzdělání příslušného směru podmínkou.
  • Předchozí praxe výhodou.
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B
  • Flexibilitu
  • Samostatnost
  • Pečlivost

Nabízíme

  • Plat: dle kvalifikace a zařazení.
  • Po zapracování možnost finančního růstu.
  • Nástup možný ihned.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Podnikové stravování.
  • Mobilní telefon.
  • Přátelský kolektiv a milé pracovní prostředí.

Pokud Vás náš inzerát zaujal, neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese agropodlesi@agropodlesi.cz  nebo na tel. čísle +420 327 594 333.

Tagy: ,