Prodejce náhradních dílů / Manažer logistiky skladu

  • Plný úvazek
  • Žamberk

Web AgroKonzulta spol. s r. o.

Vše nejen pro zemědělce.

Společnost AgroKonzulta se zabývá prodejem strojů pro zemědělství, prodejem osiv, hnojiv, pesticidů a dalších potřeb pro zemědělce. Poskytujeme software pro výživu zvířat a působíme také v oblasti vzdělávání dospělých. Máme za sebou téměř 30letou historii.

Jako prodejce náhradních dílů a manažer logistiky skladu budete v pravidelném kontaktu s našimi zahraničními dodavateli, zákazníky a našimi servisními techniky. Budete řídit nákup a prodej náhradních dílů strojů značky Horsch, Jeantil Deutz-Fahr a dalších.

Náplň práce
– Řízení nákupu a prodeje náhradních dílů včetně sjednávání obchodních podmínek
– Výdej a příjem náhradních dílů, plánování nákupu
– Aktivní prodej náhradních dílů přímo u zákazníka
– Komunikace se zahraničními partnery
– Vytváření sezónních kampaní a prodejních akcí
– Podílení se na vyřizování záručních oprav
– Zajištění potřebné evidence včetně fakturace

Požadujeme
– Minimálně středoškolské vzdělání zemědělského nebo technického směru
– Dobrá znalost anglického nebo německého jazyka minimálně v písemné formě
– Schopnost pracovat v týmu
– Organizační schopnosti a samostatnost
– Uživatelskou znalost MS Office
– Technické schopnosti a orientaci v technických nákresech
– Aktivní přístup k řešení problémů
– Orientaci v zemědělském sektoru výhodou
– Časovou flexibilitu, samostatnost, profesionální vystupování
– Řidičský průkaz skupiny B, dobrý zdravotní stav umožňující řídit vozidlo i v rámci výkonu zaměstnání

Nabízíme
– Odpovídající platové podmínky
– Příjemné pracovní prostředí v ryze české společnosti s dlouholetou historií
– Služební vůz i k soukromým účelům
– Mobilní telefon a notebook
– Příspěvek na stravování
– Možnost příspěvku na životní a penzijní pojištění
– Výhodný firemní mobilní tarif i pro soukromé rodinné využití
Kontakt
Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na prace@agrokonzulta.cz.
Do předmětu zprávy uveďte text “Prodejce ND / Manažer skladu”.
V případě dotazů nás kdykoliv kontaktujte na telefonním čísle 602 463 355.

Tagy: , , , ,

Odešlete životopis nebo jakýkoli jiný relevantní soubor. Max. velikost souboru: 256 MB.