Servisní technik zemědělských strojů

14. 5. 2020 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Žamberk

Web AgroKonzulta spol. s r. o.

Vše nejen pro zemědělce.

Společnost AgroKonzulta se zabývá prodejem strojů pro zemědělství, prodejem osiv, hnojiv, pesticidů a dalších potřeb pro zemědělce. Poskytujeme software pro výživu zvířat a působíme také v oblasti vzdělávání dospělých. Máme za sebou téměř 30ti letou historii.

Náplň práce
– Servis a opravy moderních zemědělských strojů DEUTZ-FAHR, HORSCH, LEEB, …
– Moderní diagnostika a opravy elektronických závad a navigací
– Záruční a pozáruční servis – opravy, údržba a seřizování strojů v našem vybaveném servisním centru i formou výjezdů k zákazníkovi
– Předvádění zemědělských strojů a technická podpora při jejich prodeji
– Předprodejní příprava nových strojů
– Školení obsluhy strojů

Požadujeme
– Minimálně středoškolské vzdělání zemědělského nebo technického směru
– SPŠ nebo SOU s výučním listem/maturitou v technickém směru se zaměřením na opravy zemědělských strojů nebo v oboru automechanik, elektromechanik, mechanik dopravních prostředků nebo mechanik strojů a zařízení
– Praxe v opravárenství zemědělské techniky nebo v automobilní oblasti výhodou
– Schopnost provádění diagnostiky a hledání závad
– Dobrá znalost práce na PC
– Znalost NJ nebo AJ výhodou
– ŘP skupiny B a T; skupiny C a E výhodou
– Dobrý zdravotní stav umožňující řídit vozidlo i v rámci výkonu zaměstnání
– Speciální průkazy (svářečský, strojní, na vysokozdvižný vozík atd.) výhodou
– Zodpovědný a iniciativní přístup, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita
– Manuální zručnost, samostatnost, důslednost, spolehlivost, pečlivost, schopnost práce v týmu, komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům

Nabízíme
– Odpovídající platové podmínky – Hrubá měsíční mzda: fixní mzda + odměny dle dosažených tržeb (předpoklad je výsledná mzda od 28 000,-Kč výše)
– Zajímavou práci u české firmy, která reprezentuje značky světové třídy DEUTZ-FAHR, HORSCH, JEANTIL a další
– Přímý kontakt se špičkovou zemědělskou i diagnostickou technikou
– Dlouhodobou perspektivu uplatnění ve společnosti s téměř 30letou tradicí
– Samostatnou i týmovou práci v dobrém kolektivu
– Pravidelné profesní vzdělávání v oboru a osobní rozvoj
– Možnost výjezdů do zahraničí v rámci profesního vzdělávání