Vedoucí týmu prodeje zemědělské techniky

  • Plný úvazek
  • Žamberk

Web AgroKonzulta spol. s r. o.

Vše nejen pro zemědělce

Společnost AgroKonzulta se zabývá prodejem strojů pro zemědělství, prodejem osiv, hnojiv, pesticidů a dalších potřeb pro zemědělce. Poskytujeme software pro výživu zvířat a působíme také v oblasti vzdělávání dospělých. Máme za sebou téměř 30letou historii.

Naše oddělení zajišťuje prodej a servis zemědělské techniky. Jako vedoucí oddělení budete v denním kontaktu s našimi zahraničními dodavateli. Budete řídit nákup a prodej strojů jako je Horsch, Jeantil a Deutz-Fahr. Stanete se koučem, který vede naše prodejce a servisní techniky. Reportovat budete přímo vedení společnosti.

Náplň práce
– Vedení, motivace a kontrola týmu 12ti pracovníků (prodej a servis)
– Zodpovědnost za bezproblémový chod oddělení
– Spolupráce se zahraničními dodavateli (především Německo a Francie)
– Vytváření marketingových plánů a akcí
– Reprezentace společnosti
– Občasné služební cesty

Požadujeme
– SŠ nebo VŠ vzdělání zemědělského nebo technického směru
– Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni podmínkou
– Systematický přístup k práci a aktivní přístup k událostem a změnám na trhu
– Organizační a prezentační dovednosti, schopnost vést pracovní tým
– Schopnost dotahovat obchodní příležitosti a úkoly do zdárného konce
– Časová flexibilita, samostatnost, profesionální vystupování
– Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme
– Odpovídající platové podmínky od 40 000 Kč/měsíc
– Služební vůz i k soukromým účelům
– Mobilní telefon a notebook
– Příspěvek na stravování
– Možnost příspěvku na životní a penzijní pojištění
– Výhodný firemní mobilní tarif i pro soukromé a rodinné využití
– Práce na plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
– Příjemné pracovní prostředí v ryze české společnosti s dlouholetou historií
– Místo výkonu práce: Klostermanova 1258, Žamberk + místo bydliště
– Termín nástupu dle dohody

Kontakt
Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na prace@agrokonzulta.cz.
Do předmětu zprávy uveďte text “Vedoucí týmu prodeje zemědělské techniky”.
V případě dotazů nás kdykoliv kontaktujte na telefonním čísle 602 463 355.

Tagy: , , , ,

Odešlete životopis nebo jakýkoli jiný relevantní soubor. Max. velikost souboru: 256 MB.