Lektor ekologických výukových programů pro děti na zkrácený úvazek

18. 1. 2024 0 Comments

  • Částečný úvazek
  • Praha - Hostivař
  • Dle výše úvazku 17 000 ‍–‍ 23 800 Kč (úvazek 0,5 - 0,7) USD / Year
  • Mzda: Dle výše úvazku 17 000 ‍–‍ 23 800 Kč (úvazek 0,5 - 0,7)

Web Botič o.p.s.

Žijeme přírodou i ve městě.

Botič o.p.s. je nezisková organizace, která má za sebou již víc jak dvacetiletou historii a zkušenosti v oblasti environmentální výchovy. Působíme ve Středisku ekologické výchovy Toulcův dvůr, kde již od roku 1994 připravujeme:

  • ekologické výukové programy pro MŠ, ZŠ a SŠ
  • programy a akce Rodinného centra Mateřídouška včetně příměstských táborů
  • vzdělávání pedagogů a lektorů: konference, semináře, specializační studia pro školní koordinátory EVVO

Naše poslání:
Žijeme přírodou i ve městě. Na Toulcově dvoře proměňujeme prožitky ve vědomé učení a inspirujeme k environmentálně odpovědnému jednání.

Co vás čeká:

  • Lektorství 2 – 3 hodinových ekologických výukových programů pro děti a žáky z MŠ a ZŠ v přírodním areálu SEV Toulcův dvůr
  • Vedení příměstských táborů pro děti v letních měsících v areálu SEV Toulcův dvůr
  • Spolupráce na přípravě a tvorbě pomůcek, materiálů, pracovních listů a metodik programů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Přírodovědné, environmentální nebo pedagogické vzdělání a základní orientace v oboru EVVO
  • Zkušenost s lektorskou či pedagogickou prací s dětmi
  • Kladný postoj k environmentální výchově, ochraně přírody a životnímu prostředí
  • Přátelský a respektující přístup k sobě i druhým, touhu dále se rozvíjet

Výhodou:

  • praxe v EVVO
  • VŠ vzdělání ve výše uvedených směrech

Co vám můžeme nabídnout:

  • Smysluplné zaměstnání v zavedené neziskové organizaci s profesionálními výstupy v týmu přátelských a pracovitých lidí se smyslem pro humor a nadšením pro práci a EV
  • Práci v unikátním prostředí Toulcova dvora (farma s hospodářskými zvířaty, 10 ha přírodního areálu – sad, louky, mokřad, zahrady)
  • Preferujeme 0,5-0,7 úvazku, pracovní doba pondělí – pátek cca 7,30-13,00
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok, s možností dalšího prodloužení (se zkušební dobou v délce 3 měsíce)
  • 25 dnů dovolené + 3 sickdays
  • Podporujeme další vzdělávání zaměstnanců v oboru
    nástupní mzda 34 tis. Kč hrubého v případě celého úvazku, úměrně méně dle výše úvazku
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost stravování ve Zdravé jídelně na Toulcově dvoře

Předpokládaný nástup: co nejdříve, 1. 3. 2024 nebo dle dohody.

Inzerát je vystaven na www.jobs.cz. V případě zájmu o pozici, postupujte dle pokynů uvedených na přiloženém odkazu.