Lektor ekologických výukových programů pro děti

4. 1. 2023 0 Comments

  • Částečný úvazek
  • Praha - Hostivař
  • Mzda: Dle výše úvazku 14 000 - 19 600 Kč (úvazek 0,5 - 0,7)

Web Botič o.p.s.

Žijeme přírodou i ve městě.

Pracovní náplň:

  • Lektorství 2 – 3 hodinových ekologických výukových programů pro MŠ a ZŠ v přírodním areálu SEV Toulcův dvůr
  • Vedení příměstských táborů v letních měsících v areálu SEV Toulcův dvůr
  • Spolupráce na přípravě a tvorbě pomůcek, materiálů, pracovních listů a metodik programů

Požadujeme:

  • Přírodovědné, environmentální či pedagogické vzdělání a orientaci v oboru EVVO
  • Zkušenost s lektorskou či pedagogickou prací s dětmi
  • Kladný postoj k environmentální výchově, ochraně přírody a životního prostředí
  • Přátelský a respektující přístup k sobě i druhým, touhu dále se rozvíjet

Výhodou:

  • Praxe v EVVO
  • VŠ vzdělání ve výše uvedených oborech

Nabízíme:

  • Smysluplné zaměstnání v zavedené neziskové organizaci s profesionálními výstupy v týmu přátelských a pracovitých lidí se smyslem pro humor a nadšením pro práci a EV
  • Práci v unikátním prostředí Toulcova dvora (farma s hospodářskými zvířaty, 10 ha přírodní areál – sad, louky, mokřad, zahrady)
  • Zaměstnání na 0,5-0,7 úvazku, pracovní doba pondělí – pátek cca 7,30-13,00
  • Podporujeme další vzdělávání zaměstnanců v oboru
  • Nástupní mzda dle výše úvazku 14 000 – 19 600 Kč (přepočteno na celý úvazek 28 000 Kč hrubého)

Nástup: 1.3.2023

Životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 30. 1. 2023 na email chvatalova@toulcuvdvur.cz. Více informací na webu.