Dělník sadových úprav a sadový dělník

6. 5. 2020 0 Comments

Web ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA TÁBOR s.r.o

Přijmeme pracovníky na HPP na tyto pozice:

  • dělník sadových úprav
  • stavební dělník

Požadujeme:

  • řidičský průkaz sk. B podmínkou
  • řidičský průkaz sk. C vítáno
  • vítáme znalost oboru, popř. zahradnické vzdělání

Nabízíme:

  • práci ve stabilní prosperující firmě
  • práci v menším kolektivu
  • osobní hodnocení
  • možnost dalšího odborného vzdělání a zvýšení kvalifikace (kurzy, školení)
  • cestovní výdaje a stravné hradíme v plné výši
  • 5 týdnů dovolené

Náplň práce:

  • rekonstrukce parků a veřejné zeleně, výsadby rostlin, založení trávníků, kácení a ošetření dřevin, údržba veřejné zeleně
  • zhotovení mlatových chodníků, dlážděných cest, kamenných zídek a schodišť, dětských hřišť a sporotvišť

Kontaktujte nás, těšíme se na setkání

cepak@zahradytabor.cz

Tel.: +420 602 200 550

Tagy: , ,