Terénní pracovník

4. 1. 2023 0 Comments

Web Družstvo vlastníků odrůd, Jihlavská 320/2, Troubsko

Co nabízíme?

Kvalifikované spolupracovníky pro zácvik
Příležitost pro další vzdělávání
Příjemné pracovní prostředí
Služební auto
Základní a výchozí pracoviště v místě trvalého pobytu
Nástup dle možnosti co nejdříve

Jaká bude náplň práce?

Na této pracovní pozici bude Vaší hlavní náplní práce ověřování správnosti sdělených informací o využívání farmářských osiv u pěstitelů a provádění úkonů v uznávacím řízení osiv a sadby na základě pověření

Vzorkování osiv a sadby na základě pověření
Přehlídky množitelských porostů na základě pověření
Dohled nad dodržováním šlechtitelských práv při využívání právně chráněných odrůd

Jaké jsou další požadavky?

SŠ, VŠ zemědělského zaměření
Znalost práce na PC
Řidičský průkaz skupiny B
Praxe v zemědělství výhodou

Písemnou nabídku s životopisem zašlete na email dukat@druvod.cz nebo využijte telefonní kontakt: 603 851 895

Odešlete životopis nebo jakýkoli jiný relevantní soubor. Max. velikost souboru: 256 MB.