AGRONOM

27. 5. 2020 0 Comments

Web Farma Kopeček s.r.o., Farma Smržice s.r.o.

Skleníky na pěstování rajčat

Farma Smržice s.r.o. i  Farma Kopeček s.r.o., u Kostelce na Hané na Prostějovsku, jsou rychle rozvíjející firmy, které provozují skleníky na pěstování rajčat. Do svých týmů hledáme nadšené AGRONOMY.

Skleník je vybaven nejnovější počítačově řízenou technologií pěstování rajčat. Úspěšný/á uchazeč/uchazečka absolvuje školení a bude ve stávajícím teamu připravovat vedení dalších projektů.

Pracovní náplň

  • Ve spolupráci se zahraničními odbornými konzultanty nastavování systému řízení skleníku
  • Optimalizace technologických postupů za účelem zvyšování kvality a výnosu v rostlinné výrobě
  • Sestavení plánů a způsobu setí, hnojení a postřiků
  • Kontrola zdravotního stavu rostlin a biologická ochrana
  • Vedení legislativy a evidence
  • Získávání know how a tréninky v zahraničí

Požadujeme

  • Vzdělání SŠ nebo VŠ zemědělského směru
  • Zodpovědný přístup k vykonané práci, loajalita
  • Komunikativní a organizační schopnosti
  • Schopnost pracovat i v týmu
  • Flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost práce na PC-MS office
  • Znalosti a zkušenosti z prvovýroby o základní agrotechnice pěstování zemědělských komodit
  • Anglický jazyk

Nabízíme

  • Jednosměnný provoz
  • Firemní benefity
  • Práce v novém moderním provozu se špičkovou technologií
  • Práce v rychle se rozvíjející firmě
  • Příjemný, mladistvý kolektiv

Kontakt:

Email: kariera@farmakopecek.cz, tel. 588 008 285.

Tagy: ,