PROJEKTANT TECHNOLOGIÍ

10. 5. 2022 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Uherské Hradiště
  • Tato pozice byla obsazena
  • Mzda: 30 000 - 45 000 Kč
  • Telefon: +420606683726

Web FARMTEC a.s.

JAKÉ JSOU NAŠE POŽADAVKY:

– SŠ nebo VŠ zemědělského  směru (ideálně technická fakulta)
– znalost práce v AutoCAD 2D
– znalost práce v Autodesk Revit výhodou, není podmínkou
– řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič – občasné služební cesty po zapracování
– samostatnost, flexibilita, velmi dobré komunikační schopnosti, tah na branku
– praxe není podmínkou, pozice je vhodná i pro absolventy

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE:

– příprava návrhu technologického projektu (projekt umístění technologií do zemědělských staveb – chov skotu) – do problematiky zaučíme, není potřeba mít předchozí zkušenosti
– účast při jednání se zákazníkem v rámci realizace zakázky
– spolupráce s dalšími technologickými i stavebními projektanty
– dohled nad realizací zakázky

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

– stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti s vedoucím postavením na trhu v ČR
– dobré mzdové ohodnocení
– možnost profesního rozvoje
– přátelský pracovní kolektiv