PRODEJCE ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY A SERVISNÍ MECHANIK

27. 5. 2021 0 Comments

Web KLAS-BOHEMIA a.s.

Baví Tě zemědělská technika? Nebojíš se umazat si ruce při „rochání se“ ve strojích nebo jsi výřečný a nevadilo by Ti nabízet tyto stroje u zákazníků?….

… tak to hledáme právě TEBE.

Chtěli bychom rozšířit náš tým na pobočce ve Zruči-Senci a přijmeme proto posilu na pozice

Chtěli bychom, aby pro Tebe byla práce nejen zaměstnáním, ale i koníčkem, proto se přijď podívat na naši pobočku ve Zruči-Senci, Třemošenská 630 nebo volejte
p. Kasl – tel.  602 658 736 – kasl@klas-bohemia.cz
p. Pták  – tel. 602 105 436 – ptak@klas-bohemia.cz

Bližší nformace:
Společnost:     KLAS-BOHEMIA a.s.
Sídlo:              Zruč- Senec (PS)

Náplň: Autorizované regionální zastoupení značek CLAAS, VÄDERSTAD a KVERNELAND
Působení: PJ, PM, PS, TC, CH, SO, KV, RA, RO

Požadujeme:

  • základní znalost zemědělské mechanizace, flexibilitu, samostatnost
  • ŘP sk. B,T, případné další skupiny a osvědčení k obsluhám strojů výhodou
  • Znalost práce s PC a telekomunikačními prostředky
  • Komunikativnost

Nabízíme:

  • Zajímavé a motivující finanční ohodnocení (dle pracovního zařazení)
  • 5 týdnů dovolené, „stravenkovné“, příspěvek na „penzijko“, 13. plat
  • Služební automobil, vybavení počítačovou a komunikační technikou
  • Prostředí zavedené a stabilní firmy, přátelský kolektiv, vstřícné jednání

Tagy: , , ,

Odešlete životopis nebo jakýkoli jiný relevantní soubor. Max. velikost souboru: 256 MB.