Kontrola kvality

9. 9. 2021 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Blovice
  • Telefon: +420606083961

Web Maso Brejcha s.r.o.

Stabilní rodinná společnost Maso Brejcha s.r.o. hledá nového kolegu na pozici Kontrolor kvality do provozu v Hradišťském Újezdě.

Požadovaný profil:

·         Vzdělání: SŠ nebo VŠ obor potraviny, chemie nebo přírodní vědy

·         Výhodou je praxe v oboru potravinářství, ale rádi přijmeme i absolventa

·         Samostatnost, komunikativnost a iniciativní přístup k práci

·         Znalost práce na PC

Pracovní náplň:

·         Podílení se na dodržování zlepšování procesů jakosti ve výrobě

·         Odpovědnost za kontrolu kvality výsledných produktů

·         Odpovědnost za kontrolu i dodržování pracovních postupů a technologické kázně

·         Kontrola provozní hygieny

Nabízíme:

·         Zázemí stabilní rodinné společnosti

·         Smlouvu na dobu neurčitou

·         Podporu v profesním růstu

·         Zajímavou samostatnou práci

·         Odpovídající mzdové ohodnocení

·         Přátelský kolektiv

·         Flexibilní pracovní doba

·         Sleva na produkty společnosti

TERMÍN NÁSTUPU: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na níže uvedený e-mail.

Bližší informace Vám podá Ing. Klára Matějčková na telefonním čísle: 606 083 961 a na e-mailu: matejckova@masobrejcha.cz

Tagy: , ,

Odešlete životopis nebo jakýkoli jiný relevantní soubor. Max. velikost souboru: 256 MB.