OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – prodej hnojiv a osiv

  • Plný úvazek
  • Břeclav

Web NAVOS, a. .s.

Pracujte pro NAVOS, máme pro vás pracovní příležitost.

Co Vás čeká?

·         zodpovědnost za plnění a rozvoj obchodních aktivit v přidělené oblasti

·         udržovat a rozvíjet kontakty se stávajícími zákazníky

·         aktivně vyhledávat nové zákazníky včetně zpracování nabídky

·         hodnocení realizovaných obchodů, vypracování rozborů a statistik vlastní činnosti

·         sledování aktuální situace na trhu

·         prezentování firmy

·         vyřizování reklamací a připomínek odběratelů

·         participace na platební morálce odběratelů

·         administrativa spojená s obchodní činností

Co očekáváme?

·        SŠ/VŠ zemědělského oboru

·         řidičské oprávnění sk. B

•        velmi dobré znalosti MS Office, případná znalost SAP výhodou

·         dále očekáváme spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, komunikační a prezentační dovednosti a  obchodního ducha

Co Vám můžeme nabídnout?

•      spolehlivé zázemí firmy se stabilní pozicí na trhu

•      širokou oblast benefitů (25 dní dovolené, stravenky ve výši 90 Kč, po zkušební době příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na rekreaci/zdraví, podpora vzdělávání)

•      měsíční příspěvek 1.000,- Kč za docházku

•      hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou

•      nástup možný ihned nebo po domluvě

•      pracoviště: Podivín, Hustopeče

Tagy: , ,

Odešlete životopis nebo jakýkoli jiný relevantní soubor. Max. velikost souboru: 256 MB.