Obchodní zástupce – prodej zemědělské techniky (celá ČR)

26. 4. 2020 0 Comments

  • Brigáda
  • Částečný úvazek
  • Plný úvazek
  • Rudice 36

Web TOKO AGRI a.s.

Náplň práce:

  • vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky
  • zpracování obchodních nabídek
  • monitoring trhu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru – zaměření na zemědělskou techniku
  • schopnost samostatné práce se zákazníkem při prodeji strojů
  • vítána znalost cizích jazyků (AJ, NJ)
  • vítána praxe v oblasti obchodu se zemědělskou technikou
  • ŘP sk. B
  • zájem o nejmodernější špičkové zemědělské stroje
  • časová nezávislost/ flexibilita

Nabízíme:

  • práci na ŽL
  • prémiové ohodnocení na základě dosažených výsledků a provize z prodeje
  • firemní benefity, systém vzdělávání, příjemný kolektiv a pracovní prostředí
  • nástup možný ihned

Hledáme obchodní zástupce pro celou ČR

Mzda:

25000 – 35000 Kč/měsíc

Tagy: , ,