OBCHODNÍK – SPECIALISTA POJIŠTĚNÍ AGRO SEGMENTU

12. 7. 2020 0 Comments

Web ITEAD a.s.

Na pojistném trhu působí naše společnost ITEAD a.s. od roku 1990. Jsme zakládající člen Asociace českých pojišťovacích makléřů.Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Většina klientely je tvořena obchodními společnostmi působícími ve všech oblastech podnikání, dále městy, obcemi a jimi zřizovanými organizacemi. Významnou složkou naší klientely jsou zemědělské společnosti.

Máte praxi v pojišťovací činnosti, v obchodní činnosti nebo v zemědělství?

Rádi pracujete v klidu a řídíte si svůj pracovní den sami?

Baví Vás práce s klienty?

Máte znalosti v oblasti zemědělství, případně znáte zemědělské podniky v regionu?

Byla Vaše odpověď na tyto otázky  ANO?

Pak neváhejte a zašlete svůj životopis a společně si pohovoříme o pozici

OBCHODNÍK –  SPECIALISTA POJIŠTĚNÍ AGRO SEGMENTU

Náplň práce:

  • obchodní činnost v oblasti zemědělského pojištění
  • následná  péče o klienty
  • domlouvání a realizace obchodních schůzek
  • příprava, zpracování, evidence a aktualizace pojistných smluv
  • příprava podkladů pro tvorbu nabídek
  • související administrativní činnosti

Nabízíme:

  • stabilní práci v rodinné makléřské společnosti
  • individuální přístup
  • spravedlivý provizní systém
  • firemní důchodový systém
  • možnost home office
  • místo výkonu: Jihomoravský kraj
  • možnost nástupu dohodou

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou (zemědělství výhodou)
  • praxe na pozici obchodního zástupce nebo pojišťovacího poradce
  • znalost zemědělského segmentu
  • uživatelská znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Tagy: , , ,