Agronom – ovocnářství/vinařství

25. 5. 2022 0 Comments

Ovocnářství a vinařství

Náplň práce

·         Vedení farmy o velikosti 60 ha, v rámci zapracování ve spolupráci s majitelem

·         Vedení 6 zaměstnanců + sezonních pracovníků, organizace práce

·         Odpovědnost za zajištění produkce i odbytu

·         Práce v sadu v průběhu celého roku

·         Administrativní zajištění chodu farmy (výkazy, agronomická evidence atd)

·         Vyhledávání možností zlepšení a dalšího rozvoje

Požadujeme

·         SŠ / VŠ vzdělání v zemědělském oboru

·         Znalost problematiky integrované produkce

·         Samostatnost, schopnost přicházet s novými nápady

·         Časovou flexibilitu

·         Znalost práce v MS Office

·         Řidičský průkaz sk.B, sk. T výhodou

·         Předchozí zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

·         Zajímavou, odpovědnou a samostatnou práci

·         Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem

·         Možnost uplatnění vlastních nápadů

·         Automobil i k soukromým účelům

·         Mobilní telefon, notebook

·         Možnost ubytování

Více informací osobně.

Tagy: , ,