Hajný – lesník

18. 6. 2021 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Bechyně
  • Telefon: 603 893 420

Web Panství Bechyně s.r.o.

Na pozici hajného – lesníka pro úsek Černice/Kozelka, okres Tábor hledáme nového kolegu/kolegyni

Požadavky:
• Lesnické vzdělání SŠ, VŠ
• Práce na PC
• Pečlivost, spolehlivost, samostatnost a dobré komunikační schopnosti
• Řidičský průkaz sk. B
• Aktivní výkon myslivosti (lovecký lístek, zbrojní průkaz), výhodou je lovecký pes
• Operativní dostupnost z bydliště, resp. ochota se stěhovat – možnost služebního bydlení na úseku
• Morální a občanská bezúhonnost

Náplň práce:
• Tradiční komplexní lesnické hospodaření v lesích

Nabízíme:
• Odpovídající mzdové ohodnocení, 4 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity
• Provoz myslivosti v režijních honitbách včetně náhrad za výkon a příspěvků na chov loveckých psů
• Služební vozidlo, případně proplácení cestovních náhrad
• Rozvíjení a zdokonalení v lesnické praxi

Zájemci ať zašlou strukturovaný životopis a motivační dopis emailem:
karel.houba@panstvi-bechyne.cz, tel. Kontakt: 603 893 420.

Možný nástup: 1.7.2021 (případně později, dle domluvy)

Více informací o naší společnosti najdete na: www.panstvi-bechyne.cz
Panství Bechyně s.r.o., Zámek 1, 39165 Bechyně

Tagy: ,