Asistent šlechtění

  • Plný úvazek
  • Branišovice
  • Telefon: 725301180

Web RAGT Czech, s.r.o.

RAGT Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici asistenta šlechtění pšenice ozimé na šlechtitelské stanici Branišovice.

Náplň práce:

– Udržovací šlechtění, zakládání množitelských porostů

– Zakládání, vedení a vyhodnocování maloparcelních pokusů

– Polní pozorování (vyhodnocování stavu porostu, metání, selekce, …)

– Práce v laboratoři v zimním odbobí (základní rozbory kvality)

Požadavky:

– Odpovědný přístup k práci, pečlivost, komunikativnost, samostatnost, flexibilita

– Základní znalost anglického jazyka a práce na počítači

– Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání zemědělského směru výhodou, ne však podmínkou

– Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), T výhodou

Nabízíme:

– Odpovídající finanční ohodnocení

– Zajímavá, stabilní a perspektivní práce

– Zázemí nadnárodní společnosti

Tagy: , ,

Odešlete životopis nebo jakýkoli jiný relevantní soubor. Max. velikost souboru: 256 MB.