Veterinary Communication & Digital learning specialist

15. 10. 2021 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Bratislava
  • Mzda: 1800 EUR BRUTTO
  • Slovenština plynně
  • Telefon: 739 592 499

Web Royal Canin

Mezinárodní krmivářská společnost vyrábějící krmivo pro psy a kočky hledá kandidáta na pozici

Veterinary Communication& Digital learning specialist

Místo práce: Bratislava

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Mzdové podmínky: nadstandartní, 5 týdnů dovolené, Sick days, Penzijní Pojištění, Stravenková karta eUp, Multisport karta, Zaměstnanecké krmivo, Roční bonus

Náplň práce:

Lokalizace a prezentace školících materiálů jak fyzicky tak online včetně použití elearningové platformy

Správa a technická podpora elarningové platformy

Interní školení

Externí školení včetně spolupráce s Veterinární univerzitou Košice

Editace odborných překladů

Správa portfolia

Vědecká podpora terénních spolupracovníků

Consumer Care

Kontakt s KOL

Požadavky:

Rodilý mluvčí slovenského jazyka

Odborné vzdělání v péči o zvířata (VŠ)

Znalost angličtiny na úrovni C1(přímý nadřízený je cizinec)

Znalost v oblasti IT na uživatelské úrovni

Pozitivní přístup a ochota učit se

Tagy: , , ,