Práce na statku

20. 1. 2024 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Komňa
  • Telefon: +420776123887

Web Statek Komňa

Na náš statek v Komni (okr. Uherský Brod) hledáme šikovného pracovníka a ošetřovatele koní/skotu. Zabýváme se nájemním ustájením koní, chovem celoročně paseného skotu Highland a Aberdeen Angus a rostlinnou výrobou sena.

Náplň práce
– dopoledne krmení, místování koní
– odpoledne práce kolem areálu, kontroly ohrad, údržba sportovišť atd.

Požadujeme
– zkušenosti a kladný vztah ke zvířatům
– samostatnost, zodpovědnost, pracovitost
– časovou flexibilitu a manuální zručnost
– řidičský průkaz sk. B, strojní průkaz na UNC, skupiny C a T výhodou

Nabízíme
– hlavní pracovní poměr
– nástupní plat od 24 tis./měs. dle šikovnosti zaměstnance
– placené přesčasy
– roční prémie
– 25 dní dovolené
– stravenkový paušál
– příspěvek na penzijní připojištění
– pracovní oblečení 1x ročně
– ubytování zdarma v případě delšího dojíždění na turnusy
– práci ve zkušeném teamu lidí

Odešlete životopis nebo jakýkoli jiný relevantní soubor. Max. velikost souboru: 256 MB.