referent Oddělení marketingu značek kvality

19. 9. 2022 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Praha
  • Mzda: 35700-48800
  • Telefon: +420 703 197 411

Web Státní zemědělský intervenční fond

Co budete dělat?

Referent vytváří tiskové zprávy a podklady pro webové stránky akademiekvality.cz, myjsmebio.cz a regionalnipotravina.cz
– spravuje sociální sítě FCB – KLASA dobré a kvalitní potraviny, Regionální potravina a Instagram – myjsmebio
– spolupracuje při tvorbě a realizaci marketingových kampaní programu kvalitních potravin a dále značek KLASA, Regionální potraviny a značek BIO zebra a BIO list
– podílí se na tvorbě komunikační strategie a koordinuje speciální PR projekty
– aktivně komunikuje s reklamními agenturami, médii a i s výrobci značek kvality

Co od Vás požadujeme?

– vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu
– řidičský průkaz skupiny B
– znalost anglického jazyka v 1. znalostním stupni pro standardizované jazykové zkoušky (stanovené rozhodnutím MŠMT)

Výhodou bude znalost:
– organizace a řízení marketingových, mediálních a PR aktivit
– práce na PC (MS Word, Excel, PowerPoint)
– orientace na trhu s potravinářskými výrobky
– samostatnost, pečlivost, organizační a komunikační schopnosti

Co Vám můžeme nabídnout?

– pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD/RD)
– 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna
– stravenkovou kartu 120 Kč/odpracovaný den
– pružnou pracovní dobu
– mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
– kartu Edenred plnou benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)
– jsme zprostředkovatelem karty MultiSport

Další informace

Celé znění inzerátu naleznete zde: https://www.szif.cz/cs/kariera?portalAction=detail&kon=00001477#konkurz_detail

Termín pro přihlášení je do 29. 9. 2022

Odešlete životopis nebo jakýkoli jiný relevantní soubor. Max. velikost souboru: 256 MB.