referent Oddělení příjmu žádostí a LPIS

27. 7. 2022 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Zlín
  • Mzda: 29000 - 41000
  • termín pro podání žádostí: do 11. 8. 2022
  • Telefon: +420 703 197 411

Web Státní zemědělský intervenční fond

Náplň práce

– referent aktualizuje evidenci využití půdy LPIS včetně související kontrolní činnosti
– komunikuje se žadateli o dotace z národních zdrojů a vybrané podpory z fondů EU
– eviduje přijaté žádosti, provádí jejich formální kontrolu správnosti a administraci v souladu s příslušnými předpisy
– vykonává kontroly na místě u žadatelů podle stanovených postupů a dle plánu kontrol včetně zpracování kontrolních protokolů u vybraných dotačních titulů národních dotací

Požadujeme

– vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu
– řidičský průkaz skupiny B

 Výhodou bude znalost

– právních předpisů vztahujících se k vykonávané činnosti
– legislativy ČR a EU související s agrární dotační politikou
– práce na PC (MS Office, Word, Excel ..)
– komunikativnost a schopnost pracovat samostatně

Další informace

Celé znění inzerátu včetně způsobu přihlášení naleznete zde: https://www.szif.cz/cs/kariera?portalAction=detail&kon=00001449#konkurz_detail

Pro přihlášení do výběrového řízení je nutné zaslat vyplněnou žádost společně s dalšími požadovanými přílohami (viz odkaz výše). Reakce zasláním životopisu a motivačního dopisu není dostačující, neboť se jedná o přijetí do služebního poměru.

Odešlete životopis nebo jakýkoli jiný relevantní soubor. Max. velikost souboru: 256 MB.