Polní pokusník

31. 1. 2022 0 Comments

Web SynTech Research Czech s.r.o,

Syntech Research je přední nezávislá výzkumná společnost. Provádíme výzkum, vývoj a regulační služby pro zemědělský chemický průmysl, biotechnologie a potravinářský průmysl. Zajišťujeme celou řadu chemických pokusů, především pokusů na ochranu rostlin, včetně biologické účinnosti (GEP) a environmentální chemie (GLP).

Pro naši pobočku SynTech Research Czech s.r.o., hledáme do svého týmu zkušeného kolegu na pozici:

Náplň práce

  • Zabezpečovat polní pokusy s různými zemědělskými plodinami, spojené s testováním přípravků na ochranu rostlin
  • Zajišťovat a vykonávat hodnocení pokusů v souladu s požadavky GEP (Good Experimental Practice) v systémech databáze SynTech
  • Podílet se na plánování a designu pokusů
  • Podílet se na zakládání, ošetřování a sklizni pokusů
  • Pracovat v terénu dle potřeby
  • Podílet se na zpracování výsledků a jejich předávání spolupracujícím partnerským organizacím

Očekáváme

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělaní
  • Přehled anebo vzdělaní v oblasti agronomie a ochrany plodin výhodou
  • Schopnost analýzy dat
  • Dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • ŘP sk. B
  • ŘP sk. T/E výhodou
  • Ochota cestovat
  • Znalost AJ slovem i písmem
  • Dobrá úroveň práce s PC, zejména MS Office

Nabízíme

  • Odbornou práci v mezinárodní společnosti nabízející možnost získání zajimavých odborných znalostí a praxe v zemědělství nejen v České republice
  • Místo výkonu práce Semčice u Mladé Boleslavi
  • Zajímavé firemní benefity
  • Možnost osobního rozvoje a růstu
  • Trénink v zahraničí

Tagy: , ,

Odešlete životopis nebo jakýkoli jiný relevantní soubor. Max. velikost souboru: 256 MB.