Obchodní zástupce – zemědělství (Severní a Jižní Čechy)

29. 3. 2022 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Louny
  • Telefon: +420 727 968 945

Web S&you - SYNERGIE, s.r.o.

Pro francouzskou společnost, která působí v oblasti revitalizaci půdy, hledáme samostatného technického obchodního zástupce. Budete zodpovědný za rozvoj distribučního kanálu a prodeje v regionu Severní a Jižní Čechy a za poskytování technického poradenství a podpory. Pozice je vhodná kandidáty, kteří se velmi dobře orientují v agro oblasti, ale i pro absolventy.

Popis pracovní pozice

  • Definování strategie a plánu rozvoje pro zákazníky
  • Technické poradenství a konzultace se zákazníky
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí ve svěřeném regionu
  • Budování dlouhodobých partnerství
  • Marketingová podpora, příprava marketingových materiálů
  • Organizace a účast na seminářích, odborných výstavách, akcích Nabízené podmínky
  • Motivující platové ohodnocení a roční bonusy
  • Služební automobil (i k osobním účelům)
  • Samostatná organizace práce a flexibilita
  • Prostor k seberozvoji a dalšímu vzdělávání
  • Zázemí mezinárodní společnosti

Požadavky

  • Dobrá orientace v zemědělství
  • Komunikativní angličtina – komunikace se zahraničím, materiály v anglickém jazyku
  • Předchozí praxe na obchodní pozici v zemědělství je výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Dobrá organizace času a nadšení

Charakteristika klienta

Naším klientem je biotechnologická francouzská společnost, která byla založena v roce 2014 a nyní expanduje do jiných států Evropy a Ameriky. Společnost se specializuje na oblast půdy a její revitalizaci. Vyrábí novou generaci nástrojů pro zlepšení půdy, efektivní pro všechna zemědělství. Přispívá tak k poslání farmáře: kultivovat a předávat zdravou a úrodnou půdu.