PRODUKTOVÝ MANAŽER

22. 2. 2022 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Kdekoli
  • Tato pozice byla obsazena

Web TIMAC AGRO CZECH

Záleží nám na budoucnosti planety!

Láká tě různorodá práce v kanceláři v kombinaci s pravidelným vyjížděním do terénu❓
Máš vzdělání v zemědělském oboru (nebo podobném) a zároveň již pár let pracuješ v obchodu nebo zemědělství❓
Pak neváhej a ozvi se nám. Třeba hledáme právě TEBE❗️

🔎 Rozšiřujeme náš produktový tým a hledáme vhodné kandidáty na pozice Produktových manažerů.🔎

Staň se součástí rostoucího týmu produkťáků, pomoz nám podpořit náš obchodní tým a propagovat dobré jméno naší společnosti.

Co Tě na této pozici čeká?

  • Každodenní kontakt s našimi Obchodními poradci a Regionálními manažery, které budeš podporovat po odborné stránce (ohledně našich technologií, produktů, výživy půdy atd.).
  • Práce v terénu s naším obchodním týmem – ať již v rámci školení, schůzek s klíčovými zákazníky či odborného poradenství.
  • Zodpovědnost za přípravu materiálů pro efektivní školení zaměstnanců při nástupu a v následujícím období.
  • Správa a prezentace produktového portfolia naší společnosti ve spolupráci s kolegy ze střední Evropy a Francie.
  • Sledování a analyzování současné situace na trhu, hledání nového potenciálu v rámci produktové řady skupiny Groupe Roullier.
  • Příprava marketingových materiálů pro obchodní tým nebo k externí komunikaci na web a sociální sítě.
  • Externí spolupráce se zemědělci, účast na veletrzích a spolupráce s univerzitami.

Co Ti nabízíme my?

  • Stabilní zázemí silné francouzské skupiny s vlastními prémiovými produkty a patentovanými technologiemi – budeš prezentovat produkt, za jehož kvalitou si můžeš stát.
  • Intenzivní a kvalitní školení nejen na začátku Tvé kariéry u nás.
  • Různorodou pracovní náplň, nudit se u nás rozhodně nebudeš.
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
  • Širokou škálu benefitů (25 dní dovolené, 2 dny zdravotní volna, stravenky/stravné, příspěvek na penzijní / životní pojištění, Multisport karta, Kafetérie, roční bonus, vzdělávací kurzy a školení, referral bonus (bonus za doporučení zaměstnanců), pojištění odpovědnosti za škody, využití mobilního telefonu a počítače i pro soukromé účely)
  • A v neposlední řadě – krásnou a smysluplnou práci v přírodě.

Co očekáváme od Tebe?

  • Studium v oboru zemědělství (nejlépe výživa rostlin) nebo biologie.
  • Pracovní zkušenost alespoň 2 roky (ideálně v rámci obchodu či zemědělství).
  • Znalosti životního cyklu rostlin, výživy, plodin v České republice.
  • Zájem o práci v terénu v průběhu celého roku (práce bude zahrnovat cestování a z toho důvodu je zapotřebí i řidičský průkaz sk.B).
  • Znalost anglického jazyka (středně pokročilá úroveň) – angličtinu sice nebudeš používat na denní bázi, nicméně musíš se umět dobře dorozumět, jelikož budeš spolupracovat i našimi kolegy ve Francii a některé interní schůzky mohou částečně probíhat v anglickém jazyce.

Jestli Tě pozice oslovila, pošli nám životopis nebo odkaz na LinkedIn, ozveme se ti zpět do 5 pracovních dnů.