Ošetřovatel/ka a chovatel/ka laboratorních zvířat

3. 5. 2021 0 Comments

Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i.

Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i. přijme zaměstnance na pozici ošetřovatel/ka a chovatel/ka laboratorních zvířat, na svém pracovišti v Praze 4, Krč.

Hlavní náplň práce:

  • zodpovědnost za péči o laboratorní zvířata (hlodavci)
  • sledování zdravotního stavu zvířat
  • samostatné provádění odborných úkonů
  • efektivní podpora vědeckých skupin ústavu
  • vedení chovatelské evidence

Profil vhodného uchazeče:

  • absolvent střední nebo vysoké veterinární nebo zemědělské školy je výhodou, ne však podmínkou
  • uchazeč nesmí ve společné domácnosti chovat hlodavce či králíka
  • základní znalost práce s PC
  • samostatnost, zodpovědnost
  • přesnost, spolehlivost
  • praxe v oboru výhodou, úspěšnému uchazeči bude poskytnuto kompletní zaškolení

Pracovní podmínky:

  • pracoviště – ÚMG AV ČR, Vídeňská 1083, 1422 20, Praha 4, Krč
  • možnost parkování přímo v areálu
  • práce v dynamickém a přátelském týmu
  • nástupní plat 22 000,- Kč, po zapracování a dle odpovědnosti 24 000 – 26 000,- Kč
  • jednosměnný provoz
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností dlouhodobého prodloužení
  • nástup do zaměstnání dle dohody

Zaměstnanecké výhody:

·       25 dnů dovolené
·       3 dny indispozičního volna „sick day“
·       motivační finanční odměny v průběhu roku
·       příspěvek na stravování s možností využití areálové kantýny
·       příspěvek na sport, kulturu nebo důchodové připojištění
·       možnost absolvovat bezplatné kurzy anglického jazyka přímo na pracovišti
·       možnost využití sportovišť, ubytovacích zařízení a jazykových kurzů Akademie věd
·       po zapracování je zaměstnanci proplacen kurz pro získání osvědčení o odborné způsobilosti k péči o pokusná zvířata

Pokud Vás naše nabízená pozice zaujala a splňujete-li výše uvedené požadavky, zašlete prosím životopis na adresu marketa.rynekrova@img.cas.cz

Tagy: , , ,