KVALITÁŘ/KA – kontrola kvality

21. 9. 2021 0 Comments

  • Brigáda
  • Plný úvazek
  • Příbram
  • Telefon: +420 605 499 439

Web Uzeniny Příbram, a.s.

SUPERVIZORA KVALITY POTRAVIN (ž/m)

Silná a spolehlivá česká společnost Uzeniny Příbram a.s. hledá do výrobního provozu nové kolegy/kolegyně na místo
KONTROLY KVALITY VÝROBY
Požadujeme:

– SOU/SOŠ – potravinářského/chemicko-technologického/veterinárního směru (výhodou),

– znalost potravinářské legislativy (výhodou),

– zkušenost z oblasti kvality, hygieny, případně auditů (výhodou),

– praxe na obdobné pozici výhodou,

– znalost práce na PC (Word, Excel),

– odpovědnost, pečlivost, spolehlivost.

Náplň práce:

– kontrola dodržování jakosti produkce, postupů při manipulaci s produkty na všech střediscích firmy,

– kontrola dodržování správné výrobní a hygienické praxe včetně sanitačních postupů,

– kontrola výrobků a údajů dle platné legislativy,

– řízení monitoringu patogenů, včetně plánů a trendů, stěrů ve výrobě a analýz,

– pomoc při tvorbě a aktualizaci dokumentace,

– účast při auditech.

Nabízíme:

– dlouhodobou spolupráci v prosperující společnosti,

– pracovní poměr na dobu neurčitou,

– možnost profesního růstu,

– velmi dobré platové ohodnocení,

– firemní stravování zdarma,

– možnost zajištění ubytování..

Místo výkonu práce: výrobní závod PŘÍBRAM.

Odešlete životopis nebo jakýkoli jiný relevantní soubor. Max. velikost souboru: 256 MB.