KOORDINÁTOR obchodu s ROSTLINNÝMI KOMODITAMI

13. 1. 2023 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Pardubice
  • Mzda: 35 000 - 41 000 Kč dle praxe a zkušeností
  • Telefon: 466 050 120

Web Cerea, a.s.

Náplň práce: – aktivně oslovovat stávající i nové obchodní firmy a partnery na Hradecku, Pardubicku a Vysočině – řešit jednotlivé obchodní případy až do stádia kupních smluv a jejich evidence – podílet se na obchodní a cenové politice společnosti – sledovat obchodní nabídky, zúčastňovat se odborných seminářů a školení Požadujeme: – VŠ nebo SŠ vzdělání zemědělského směru – obchodní znalosti a dovednosti – pozitivní přístup k zákazníkům – samostatnost, komunikační dovednosti, loajalitu, flexibilitu – dobrou uživatelskou znalost práce na PC – řidičský průkaz sk. B – vhodné i pro absolventy Nabízíme: – výhled karierního postupu na pozici vedoucího části divize RK – pracovní příležitost v prosperující a stabilní společnosti – kvalifikační rozvoj – motivující mzdové podmínky benefity: • 5 týdnů dovolené • příspěvek na stravování • příspěvek na zdravotní péči • příspěvek na penzijní spoření • možnost využití vlastních rekreačních zařízení a další

Odešlete životopis nebo jakýkoli jiný relevantní soubor. Max. velikost souboru: 256 MB.