veterinární asistent/asistentka

27. 9. 2021 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Praha 9

Veterinární klinika Hloubětín

Veterinární klinika na Praze 9 přijme do svého týmu veterinární/ho asistentku/asistenta na HPP.

Náplň práce: pomoc v ordinaci, komunikace s klienty, úklid kliniky, péče o hospitalizované pacienty, asistence na sále, objednávání a naskladňování zboží, sem tam noční služba.

Požadujeme: nadšení pro práci s lidmi i zvířaty všech druhů (na klinice pracujeme i s plazy), sympatické vystupování, časovou flexibilitu, stresovou odolnost, praxe výhodou

Nabízíme: práci v přátelském mladém kolektivu, v hezkém zařízení, moderně technicky vybaveném, dobré platové ohodnocení s možností následného růstu, termín nástupu dle dohody

Máte-li o pozici zájem či Vás zajímá více informací, kontaktujte nás na emailové adrese Ordinace@veterinahloubetin.cz případně můžete zaslat rovnou životopis.

Tagy: , ,