Faremní zootechnik

1. 7. 2022 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Kdekoli
  • Telefon: +420 379 492 325

ZEAS Puclice, a.s.

Nabídka práce zootechnika na moderní mléčné farmě 900 ks holštýnských dojnic + mladý skot)

ZEAS Puclice a.s. na Domažlicku. www.zeaspuclice.cz

Pracovní náplň:

Denní kontrola zdravotního stavu, příjmu krmiva, vyhledávání říjí, spolupráce s veterinářem a inseminačním technikem, další zootechnické úkony. Sledování užitkovosti, kvality mléka, diagnostika onemocnění, zpracovávání výstupů a reportů, práce na PC.

Personální práce (zajištění a kontrola obsazení jednotlivých pracovišť). Kontrola nastavených pracovních postupů, vyhodnocování získaných údajů, účast na kontrolních dnech a na poradách.

Požadujeme min. SŠ vzdělání zootechnického, veterinárního nebo příbuzného směru, kladný vztah ke zvířatům, komunikativnost, časová flexibilita. ŘP sk. B (osobní auto).

Předchozí praxe není podmínkou, jakýkoliv kurz nebo školení související s oborem (inseminační, paznehtářský apod.) je výhodou.

Co vám můžeme nabídnout:

Nabízíme práci na moderní progresivní mléčné farmě (v minulých letech na prvním místě v žebříčku chovů s 300 a více dojnic v užitkovosti a v produkci mléčných složek), v mladém kolektivu spolupracovníků, s vizí dalšího rozšiřování.

Nabízíme práci na plný úvazek, plat 35 – 40 000 Kč/měsíc, služební vozidlo.

Podnikové stravování (vlastní kuchyně, sleva na obědy), 25 dní dovolené, příspěvek z FKSP na dovolenou a výročí, příspěvek na penzijní připojištění, vlastní rekreační zařízení u přehrady Hracholusky.

V případě zájmu nás kontaktujte na:

+420 379 492 325

jan.novak@zeaspuclice.cz