Agronom pro výživu a ochranu rostlin

28. 3. 2023 0 Comments

Web Zemědělské zásobování a nákup Strakonice a.s.

Co Vás čeká:

  • poskytování poradenství v ochraně a výživě rostlin
  • organizace a zajištění agronomických prací pro dceřinou společnost
  • vedení evidence související s výživou a ochranou rostlin
  • zajištění prodeje přípravků ochrany rostlin

Co od Vás očekáváme:

  • platný řidičský průkaz sk.B
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • schopnost a ochota učit se a růst v odbornosti
  • časová flexibilita spojená s činností agronoma

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci na plný pracovní úvazek ve stabilní společnosti s mnohaletou tradicí
  • nástup možný ihned
  • dovolená 5 týdnů + příspěvek na dovolenou
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vánoční příspěvek
  • 13.plat
  • příspěvek na zájmové a sportovní aktivity dětí zaměstnanců
  • poukázky Flexi Pass, které slouží na podporu aktivního odpočinku zaměstnanců

Tagy: ,