Letní brigáda v ZOO Tábor – Pokladní a prodej suvenýrů

12. 6. 2022 0 Comments

  • Brigáda
  • Tábor - Větrov
  • Mzda: 1OO Kč/hod
  • od 1.7.2022 do 31.8.2022
  • Telefon: 233372021

Web Zoologická zahrada Tábor a.s.

Největší jihočeská zoo zaměřující se na ochranu ohrožených druhů

Požadavky:

– ukončené středoškolské vzdělání

– hmotná odpovědnost za utržené finance

– znalost práce s PC

– výborné komunikační a organizační schopnosti

– loajalita, vstřícnost, důvěryhodnost, pečlivost

– spolehlivost, samostatnost a bezúhonnost

– slušné a příjemné vystupování

– aktivní a zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností

– kladný vztah ke zvířatům

– časová flexibilita

Náplň práce:

– Činnosti spojené s provozem a obsluhou pokladny

· Prodej vstupenek

· Přijímání plateb v hotovosti i plateb kartou

· Vyhotovení pokladních dokladů a jejich kontrola

· Nabídka a prodej upomínkových předmětů a suvenýrů

· Komunikace s návštěvníky a podávání základních informací

– Práce s PC

Nabízíme:

– Samostatnou a zodpovědnou práci na DPP

– Přátelský kolektiv a rodinná atmosféra

– Příjemné pracovní prostředí v souladu s přírodou

Finanční ohodnocení:

100 Kč/hodina

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií prostřednictvím odpovědního formuláře nebo e-mailem.

Odešlete životopis nebo jakýkoli jiný relevantní soubor. Max. velikost souboru: 256 MB.