Ošetřovatel koní/stájník

31. 3. 2022 0 Comments

Práce ve stáji kolem koní (uklízení boxů, vodění do výběhů, úklid stáje a okolí, krmení). Práce venku (ohrady, dřevo,úklid)

Traktorista na farmě

23. 3. 2022 0 Comments

Zemědělská farma na Šumavě hledá traktoristy – řidičský průkaz T nutný

Pracovník na farmě/traktorista

8. 3. 2022 0 Comments

Jako malá rodinná farma hledáme človíčka, který pomůže zajistit denní činnosti na farmě. Nejsou na to potřeba atomové znalosti, ale chuť se něco nového naučit. Co se u nás na 70 ha farmě hlavně dělá? Činnosti: Přes sezónu: jízda s traktorem – sečení trávy, shrnování, lisování a odvoz balíků, krmení a dovoz vody skotu – […]

Řidič/traktorista 150 – 180 Kč/hod

16. 6. 2021 0 Comments

Hledáme výpomoc na sezónní práce v období žní 2021. Nabízíme dobré platové ohodnocení pro spolehlivého řidiče traktoru.

Traktorista/stájník ŽV

21. 5. 2021 0 Comments

Náplň práce: vyhrnování mrvy, udržovaní čistoty ve stáji, udržování „postýlek“, čištění napájecích žlabů.

Řidič traktoru / Farmář

20. 4. 2021 0 Comments

Nabízím práci pro řidiče traktoru/farmáře. Nástup co nejdříve do cca 15. června s možností prodloužení dle dohody. Týdenní úvazek: min. 40 hod. Forma práce: na živnost Odměna: 11 euro na hod. Ideálně pro člověka se zkušenostmi z farmy s angličtinou, který by rád změnil prostředí a načerpal pohodu. Popis práce: krmení mladých prasátek, údržba a […]