Výzkumný/vědecký pracovník luskoviny

19. 8. 2020 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Šumperk
  • Tato pozice byla obsazena

Web Agritec Plant Research s.r.o.

Náplň práce:

–          výzkum agrotechniky luskovin, luskoobilních směsek

–          hodnocení agroekologického významu plevelných (doprovodných) druhů v polních plodinách

–          ověřování možností využití moderních technologií (zemědělství 4.0) pro úspěšné pěstování polních plodin

Požadavky:

–          ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné zemědělství, směr rostlinná výroba nebo ochrana rostlin, obecná fytotechnika, případně agroekologie nebo systematická botanika

–          aktivní znalost angličtiny – čtení a psaní odborného textu, prezentace výsledků

–          zájem o obor, ochota ke sebevzdělávání a cíl jít za novými věcmi

–          počítačová gramotnost (MS Office, zpracování dat).

Nabízíme:

–          zázemí stabilní firmy s dlouhou tradicí v zemědělském výzkumu zaměřeném především na luskoviny, len, řepku, kmín, konopí

–          zajímavou a tvůrčí práci ve vašem oboru

–          možnost odborného růstu, podpora doktorského studia

–          podpora aktivní účasti na mezinárodních vědeckých konferencích

–          možnost služebního bytu

–          dovolená 5 týdnů

–          firemní benefity (životní a penzijní připojištění, příspěvek na obědy, služební telefon, příspěvek na dovolenou a další)

–          pružná pracovní doba

Nástup:

–          dle dohody

Platové podmínky:

–          mzdový tarif dle platného vnitřního předpisu

Životopisy zasílejte prosím na adresu info@agritec.cz.

Tagy: , , , , , ,