Odborný poradce pro podporu obchodu a marketingu

4. 11. 2020 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Praha
  • Telefon: 603514662

Web Agrofinal, spol. s r.o.

Agrofinal, spol. s r.o.

AGROFINAL spol. s r. o. Česká společnost zastupující francouzskou osivářskou firmu Euralis Semences zabývající se prodejem osiv, která na trhu působí již více než 24 let, hledá vhodné uchazeče do svého týmu na pozici: Odborný poradce pro podporu obchodu a marketingu Požadujeme:

    • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
    • pečlivost a schopnost samostatně pracovat
    • pokročilou znalost MS Office (Word, Excel a PowerPoint)
    • předchozí praxi v zemědělství, která je výhodou nikoliv podmínkou
    • zájem o osobní rozvoj a ochotu na sobě pracovat
    • příjemné vystupování a loajalitu vůči firmě
    • stát se součástí firmy a sledovat její vize do budoucna
    • znalost anglického, nebo německého jazyka, která je výhodou
    • SŠ vzdělání s maturitou a vyšší
    • analytické myšlení

Nabízíme:

    • stabilní zázemí v perspektivní společnosti
    • zajímavou a zodpovědnou práci na HPP
    • finanční ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem a zvýšení platu po zkušební době
    • místo výkonu práce v příjemném prostředí cihlového domu v centru Prahy
    • zaškolení a průběžné vzdělávání (jazykové kurzy apod.)
    • stravenky a další benefity

Náplň vaší práce:

    • organizační a administrativní podpora kolegů z obchodního týmu
    • administrace týkající se zakládání a vedení polních pokusů
    • sezónní evidence objednávek osiv
    • příprava prezentací v PowerPointu na pravidelné porady a tvorba jejich zápisu
    • spolupráce s marketingovým oddělením a možnost ovlivňovat jeho vize
    • podílení se na přípravách smluv s našimi zákazníky
    • pravidelné vyřizování e-mailů, telefonátů a pošty
    • organizace semináře konajícího se jednou ročně

Zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu do 15. 11. 2020

Nástup ihned.

Tagy: , , , ,