Obchodní zástupce pro prodej osiv – oblast Východní Čechy

4. 11. 2020 0 Comments

Web Agrofinal spol. s r.o.

Váš dodavatel špičkových osiv

AGROFINAL spol. s r. o.

Česká společnost zastupující francouzskou osivářskou firmu Euralis Semences zabývající se prodejem osiv, která na trhu působí již více než 24 let, hledá vhodné uchazeče do svého týmu na pozici:

Náplň práce:

    • nabídka a prodej osiv ve svěřeném regionu
    • péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových zákazníků
    • plánování a organizace odrůdových pokusů
    • prezentace firmy v rámci seminářů a polních dnů

Požadujeme:

    • SŠ nebo VŠ vzdělání, odborná praxe výhodou
    • znalost zemědělského prostředí
    • obchodní talent, flexibilitu, samostatnost
    • dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
    • aktivní a zodpovědný přístup
    • ŘP skupiny B a ochotu cestovat

Nabízíme:

    • motivující finanční ohodnocení
    • možnost profesního a osobního růstu
    • zázemí stabilní společnosti
    • služební automobil, telefon a notebook
    • zajímavé firemní benefity

Svůj životopis, prosím, zašlete do 15.11.2020

Tagy: , , , ,