Obchodní zástupce v oblasti zemědělství

31. 1. 2023 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Praha České Budějovice Brno
  • Mzda: od 40.000Kč + měsíční peněžní odmeny ve výší měsíční fixní mzdy
  • Telefon: 725050736

Web ARIMEX TRADE s.r.o.

Obchodní firma ARIMEX TRADE s.r.o., přijme muže/ženu na pozici obchodního zástupce v oblasti Zemědělství

Informace o pozici :

Cílem činnosti obchodníka je nakoupit zemědělské komodity od farmářů a prodat jim vstupy na pěstování komodit. Činnost je vykonávána osobním setkáním, telefonem a prostřednictvím mailem.

Výkonnostní odměny!

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

– nákup a prodej agrokomodit

– osobní a telefonické jednání se zákazníky za účelem uzavíraní obchodních smluv

– administrativní zpracovaní obchodních případů

– komplexní starostlivost o zákazníky

– mapovaní trhu s komoditami

– uskutečňovaní služebních cest

– zodpovědnost za plnění plánu

Požadavky na zaměstnance

– SŠ nebo VŠ vzdělání v odbore obchod, polnohospodářství

– Vítaná praxe obchodníka v zemědělském nebo jiném oboru

– Mírně pokročilá znalost cizího jazyka (AJ nebo NJ)

– obchodní zručnosti

– zodpovědnost, samostatnost, systematičnost, vytrvalost, loajalita

– znalost trhu výhodou

– Aktivní řidič

Hruba mzda

–       Od 40.000Kč , měsíční odmeny ve výší mzdy

Osobnostní predpoklady a zručnosti

– Organizační schopnosti

– Zájem o dlouhodobou spolupráci

– Zodpovědnost, samostatnost, systematičnost, vytrvalost, lojalita

– Příjemné vystupování

– Týmový hráč

Benefity:

-Zázemí stabilní firmy, přátelský kolektiv, kancelář v centru Prahy, v Brne stravenky, sváteční + narozeninové volno, příspěvek na kulturu, finanční, volnočasové a zážitkové benefity , auto aj pro soukromé účely

Kontakt:

Mgr. Andrea Kopecká 725 050 736

ARIMEX TRADE s.r.o.

Prokopa Velikého 572,

34401 Domažlice – Týnské Předměstí, Česká republika

Tagy: , ,