Laborant / Laborantka

31. 5. 2021 0 Comments

Web Bonavita, spol. s r.o.

Náplň práce

  • Práce v laboratoři zaměřená na kontrolu vstupních surovin a výrobků (s tím související dokumentace)
  • Mikrobiologické rozbory-výrobků, stěrů z výrobního zařízení, rukou zaměstnanců
  • Samostatné a pečlivé zpracování a vyhodnocování výsledků, vedení záznamů
  • Kontrola kvality výrobků přímo ve výrobě-senzorické hodnocení, jednoduchá měření
  • Zajišťování chodu laboratoře -nákup pomůcek, evidence dokladů
  • Komunikace s externími laboratořemi
  • Kooperace při řešení laboratorní problematiky

Požadujeme

  • vzdělání SŠ/VŠ: nejlépe potravinářského směru, vhodné i pro absolventy
  • schopnost ovládat a pečovat o laboratorní přístroje, zařízení
  • uživatelská znalost PC (Word, Excel)
  • pečlivý, komunikativní, zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • praxe v potravinářském oboru není podmínkou

Nabízíme:

  • zaměstnání na HPP
  • zázemí stabilní české společnosti
  • nástup možný ihned
  • dotované stravování
  • sleva na nákup výrobků společnosti

Tagy: , ,