Pracovník oddělení kvality

25. 7. 2022 0 Comments

Web Bonavita, spol. s r.o.

Náplň práce:

·         Spolupráce na zajištění kvality a zdravotní nezávadnosti výrobků

·         Sledování platné legislativy

·         Legislativní korektury textů na obalech

·         Kontrola a aktualizace specifikací surovin a výrobků

·         Práce s databázemi obchodních řetězců

·         Spolupráce na vývoji nových výrobků

·         Sestavování bilancí kakaa

·         Spolupráce s externími laboratořemi, vyhodnocování výsledků laboratorních analýz

·         Podílí se na řízení dokumentace

Požadujeme:

·         vzdělání SŠ/VŠ: nejlépe potravinářského směru, vhodné i pro absolventy

·         organizační schopnosti

·         pečlivý, zodpovědný a aktivní přístup k práci

·         znalost anglického jazyka

·         znalost práce na PC (Word, Excel..)

·         praxe v potravinářském oboru vítána, ale není podmínkou

·         znalost potravinářské legislativy výhodou

Nabízíme:

·         zaměstnání na HPP

·         zázemí stabilní české společnosti

·         nástup možný ihned

·         dotované stravování

·         služební mobilní telefon

·         sleva na nákup výrobků společnosti

Pracoviště:

BONAVITA, spol.sr.o.
Hlavní 32
251 63 Kunice – Vidovice

Kotaktní osoba:  Ing. Ivana Vošická

mobil: +420 775 872 326, e-mail: vosicka@bonavita.cz