Pracovník oddělení kvality

Web Bonavita, spol. s r.o.

Náplň práce:

– Spolupráce na zajištění kvality a zdravotní nezávadnosti výrobků
– Sledování platné legislativy
– Legislativní korektury textů na obalech
– Kontrola a aktualizace specifikací surovin a výrobků
– Práce s databázemi obchodních řetězců
– Spolupráce na vývoji nových výrobků
– Sestavování bilancí kakaa
– Spolupráce s externími laboratořemi, vyhodnocování výsledků laboratorních analýz
– Podílí se na řízení dokumentace

Požadujeme:

– vzdělání SŠ/VŠ: nejlépe potravinářského směru, vhodné i pro absolventy
– organizační schopnosti
– pečlivý, zodpovědný a aktivní přístup k práci
– znalost anglického jazyka
– znalost práce na PC (Word, Excel..)
– praxe v potravinářském oboru vítána, ale není podmínkou
– znalost potravinářské legislativy výhodou

Nabízíme:

– zaměstnání na HPP
– zázemí stabilní české společnosti
– nástup možný ihned
– dotované stravování
– služební mobilní telefon
– sleva na nákup výrobků společnosti

Tagy: ,

Odešlete životopis nebo jakýkoli jiný relevantní soubor. Max. velikost souboru: 256 MB.