REGIONÁLNÍ OBCHODNÍK S AGROKOMODITAMI A KRMIVY

15. 2. 2023 0 Comments

Web Eurocorp Trade s.r.o.

Česká obchodně-výrobní společnost, která je na trhu již 25 let.

Od nového spolupracovníka (M/Ž) očekáváme, že bude týmovým hráčem, který spolupracuje s ostatními kolegy, nebojí se samostatnosti a zároveň přijímá zodpovědnost za svá rozhodnutí. Stane se loajálním pracovníkem, kterému nechybí obchodní duch, selský rozum, dravost, tah na branku a v neposlední řadě věří tomu, co dělá. Učit se bude od zkušeného kolegy, který se připravuje na odchod do důchodu.

Váš profil:

  • – aktivní znalost anglického jazyka
  • – znalost dalšího cizího jazyka výhodou
  • – řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat
  • – zvídavost a orientace v informacích, přizpůsobení se změnám, motivace

Pracovní náplň:

  • – vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti zemědělství
  • – akvizice nových zákazníků
  • – péče o stávající zákazníky
  • – zabezpečení plnění kontraktů a koordinace dodávek s oddělením logistiky
  • –  řešení reklamací
  • –  podílení se na tvorbě obchodního plánu

Nabízíme:

  • jedním ze strategických cílů je koupě vlastního zemědělského družstva
  • – firemní benefity (automobil, notebook, mobil, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, firemní akce)
  • – příjemnou a přátelskou pracovní atmosféru v kanceláři ve Valašských Kloboukách
  • – kompletní zaučení a předávání informací a kontaktů od nynějšího kolegy, který odchází do důchodu

Termín nástupu dohodou.

Můžeme nabídnout i částečný úvazek, pokud by bylo nutné skloubit práci s dokončení studia.

Zaujali jsme tě?

Pošli nám o sobě více informací a nastartuj svoji pracovní cestu u nás!

polerecka@eurocorp.cz

Tagy: ,