Výzkumný/vědecký pracovník v oboru ochrana rostlin se zaměřením na herbologii

14. 2. 2023 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Šumperk
  • Telefon: +420602853145

Web Agritec Plant Research s.r.o.

Náplň práce:

  • výzkum účinnosti herbicidů a agrotechnických opatření na snížení zaplevelení porostů polních plodin
  • hodnocení agroekologického významu plevelných (doprovodných) druhů v polních plodinách
  • hodnocení negativních dopadů herbicidů na necílové organismy v agrocenózách
  • ověřování možností využití moderních technologií (zemědělství 4.0) pro snížení zaplevelení polních plodin

Požadavky:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru ochrana rostlin – rostlinolékařství, nebo obecná fytotechnika, případně agroekologie nebo systematická botanika
  • vítána znalost způsobů zakládání, vedení a hodnocení polních pokusů zaměřených na testování přípravků na ochranu rostlin proti škodlivým organismům (EPPO metodiky; základní znalost statistických analýz)
  • aktivní znalost angličtiny – čtení a psaní odborného textu, prezentace výsledků
  • zájem o obor, ochota ke sebevzdělávání a cíl jít za novými věcmi
  • počítačová gramotnost (MS Office, zpracování dat).

Nabízíme:

  • zázemí stabilní firmy s dlouhou tradicí v zemědělském výzkumu zaměřeném především na luskoviny, len, řepku, kmín, konopí
  • zajímavou a tvůrčí práci ve vašem oboru
  • možnost odborného růstu, podpora doktorského studia
  • podpora aktivní účasti na mezinárodních vědeckých konferencích
  • možnost služebního bytu
  • dovolená 5 týdnů
  • firemní benefity (životní a penzijní připojištění, příspěvek na obědy, služební telefon, příspěvek na dovolenou a další)
  • pružná pracovní doba

Životopisy zasílejte prosím na adresu info@agritec.cz.

Tagy: , , , , , , , ,