Agronom – specialista

5. 5. 2023 0 Comments

Web Hanka Mochov s.r.o.

Jsme moderní zemědělská firma zaměřená na pěstování zeleniny a brambor. Je pro nás důležité se rozšiřováním skladů či zapojením do výzkumu a vývoje nejmodernějších technologií. Naše cesta vede přes šetrný a zopovědný přístup ke krajině a přírodním zdrojům, a proto jsme součástí systému Integrované produkce zeleniny. Naši produkci dodáváme na domácí trh s důrazem na zdraví a kvalitu.

Co Vás čeká:
·      tvorba osevních a technologických postupů pěstování plodin
·      řízení výživy a ochrany rostlin
·      vedení zaměstnanců
·      spolupráce se zahraničními partnery
·      účast na společných projektech firmy

Co očekáváme:
·      samostatnost, zodpovědnost a chuť věci posouvat kupředu
·      proaktivní přístup
·      vysokoškolské/středoškolské vzdělání a/nebo odpovídající zkušenosti v oboru (ochrana rostlin, rostlinná produkce apod.)
·      dobré komunikační schopnosti (práce v kolektivu, řízení zaměstnanců)
·      znalost AJ min. úroveň B1
·      řidičský průkaz skupiny B, znalost práce s PC, MS Office (zejména Excel)

Co nabízíme:
·      individuální přístup
·      práci v mladém kolektivu
·      HPP podle zkušeností v oboru 40–70 tisíc
·      13. plat ve výši plného měsíčního platu
·      po zapracování podíl na HV
·      možnost průběžného zvyšování odbornosti i dalšího kariérního postupu (vč. finančního ohodnocení)
·      služební automobil (i k soukromému užívání)
·      karta Multisport
·      každoroční teambuildingové akce
·      na dovolenou firemní obytný vůz
·      vzdělávací kurzy a školení
·      příspěvek na penzijní připojištění
·      možnost stravování na pracovišti
·      zahraniční pracovní cesty

Pokud Vás náš inzerát zaujal, neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese hankova@mrkev.com.

Tagy: , , , ,