Vývojový pracovník pro oblast potravinářského průmyslu

30. 8. 2021 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Horažďovice
  • Telefon: 603181696

Web LYCKEBY CULINAR a.s.

Náplň práce:

·         vyhledávání nových technologií a zavádění do praxe

·         inovace stávajících výrobků

·         tvorba příslušné dokumentace

·         zodpovědnost za spolupráci na vývojových projektech

Požadavky:

·      vysokoškolské vzdělání (se zaměřením na potraviny výhodou)

·      dobrá znalost AJ slovem i písmem

·      pečlivost, spolehlivost, samostatnost

·      organizační schopnosti

·      kreativita, schopnost přinášet nové nápady, technický přehled

·      komunikační dovednosti – spolupráce s českými i zahraničními partnery

·      týmový hráč

Nabízíme:

·         zázemí silné mezinárodní společnosti

·         platové podmínky odpovídající dané pozici

·         odborné vzdělávání a profesní rozvoj

·         jistotu perspektivního zaměstnání

·         nástup možný dle dohody

Tagy: , ,