Specialista kvality

31. 8. 2021 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Lichoceves
  • Telefon: +420601081718

Web O-PAC s.r.o.

Specialista kvality provádí činnosti v rámci interní laboratoře a podílí se na managementu kvality. Pozice je vhodná i pro absolventy SŠ/VŠ se zaměřením na potraviny, chemii nebo jiné přírodní vědy, kteří se orientují v laboratoři a chtěli by se vydat na profesní dráhu v oboru managementu kvality, životního prostředí a bezpečnosti výrobku.

Požadovaný profil

·        Vzdělání: SŠ nebo VŠ, obor potraviny, chemie nebo přírodní vědy

·        Výhodou je laboratorní praxe a orientace v mikrobiologii, popřípadě správné výrobní praxi

·        Zájem o vzdělávání a růst v oboru managementu kvality

·        Samostatnost a iniciativní přístup k práci

·        Smysl pro detail a ochotu reagovat na změny

·        Anglický jazyk na úrovni běžné písemné komunikace (orientace v dokumentech. e-maily). občasná   verbální komunikace (mateřská společnost nebo v rámci auditů)

·        Znalost práce na PC (Word, Excel, Windows, apod.)

Pracovní náplň

·        V rámci interní laboratoře

o   Zpracování a analýza surovin a vzorků z výroby podle plánu testování (fyzikální a mechanické vlastnosti, mikrobiologie)

o   Monitoring provozní hygieny

o   Vytváření záznamů, analýza údajů, příprava protokolů

o   Zajištění provozu a zlepšování procesu laboratoře

·        V rámci oddělení managementu kvality

o   Správa vybraných záznamů a podpora řízení dokumentace

o   Podpora při zlepšování zavedených systémů managementu kvality

o   Školení souvisících témat

o   Podpora při plnění programu auditů a inspekcí provozů

o   Reporting

Nabízíme

·        Zázemí stabilní výrobní společnosti

·        Podporu v profesním růstu

·        Smlouvu na dobu neurčitou

·        Možnost firemního jazykového vzdělávání

·        5 týdnů dovolené

·        Zajímavou samostatnou práci

·        Odpovídající mzdové ohodnocení

·        Přátelský kolektiv

TERMÍN NÁSTUPU: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na níže uvedený e-mail.

Bližší informace Vám podá Dana Musilová na telefonním čísle: 601 081 718 a na e-mailu: d.musilova@o-pac.cz

Tagy: , , ,

Odešlete životopis nebo jakýkoli jiný relevantní soubor. Max. velikost souboru: 256 MB.