Traktorista, mechanik, opravář zemědělských strojů

31. 8. 2022 0 Comments

Web Odbytové družstvo ovoce Český ráj

Náplň práce :

Ve vegetačním období:
postřiky a výživa v sadu
sečení trávy
údržba terénu po dešti

V hlavní sezoně / v období sklizně:
svoz produkce v sadu

V zimě:
oprava a údržba vnitřních komunikací sadů traktory / malými stavebními stroji
oprava a údržba traktorů a příslušenství
údržba závlahy
údržba opěrných konstrukcí v sadu
strojní střih stromů

Požadavky :

– ŘP sk. B a T

– strojní průkaz nebo svářečský průkaz (výhodou)

– časová flexibilita – práce v režimu krátký/dlouhý týden

– odpovědný přístup k práci

– praxe v zemědělství výhodou

Nabízíme :

odměny a příspěvky dle reálně odvedené práce
při průměrném nájezdu 6,5 Mth/den je čistý příjem 2 500,- Kč/den (při očekávaném nájezdu 130 Mth/měsíc)* celoroční práci ( 1 – 2 měsíce v roku jsou ztížené pracovní podmínky )
firemní pojištění za škody způsobené zaměstnavateli
možnost rozšíření kvalifikace o strojní průkaz na malé stavební stroje, VZV a pod.
možnost ubytování ve firemní ubytovně a dopravy na pracoviště
relokační příspěvek na ubytování a dopravu do práce pro pracovníky s bydlištěm mimo obec místa výkonu práce nejméně 2500,- Kč/měsíc
příspěvek na stravování v hodnotě nejméně 1 500 Kč/měsíc
příspěvek očkovaným zaměstnancům proti onemocnění covid -19 v hodnotě nejméně 1 200 Kč
po zkušební době příspěvek pro účastníky penzijního spoření 1000,- Kč/měsíc a za každý další odpracovaný rok navýšení příspěvku o nejméně 100,- Kč/měsíc
mobilní telefon s datovým a telefonním tarifem
po zkušební době možnost zprostředkování spotřebitelského úvěru (hypotéka, splátkový úvěr) za výhodných podmínek

Benefity:

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna