Obchodník/obchodnice – Praha – nástup ihned

2. 9. 2022 0 Comments

  • Plný úvazek
  • Praha
  • Tato pozice byla obsazena
  • Mzda: 35-40 tisíc Kč/měsíc dle zkušeností, po zapracování možné navýšení
  • Telefon: +420 607 017 686

Web Recovera Využití zdrojů a.s.

Jsme Recovera. Obnovujeme zdroje pro budoucnost.

Co Vás čeká?

  • realizace obchodní činnosti v regionu Praha a okolí
  • nabídka služeb v oblasti životního prostředí
  • plnění obratu a ziskovosti zakázek
  • příprava nabídek, smluv a dalších dokumentů pro obchodní realizaci zakázek
  • zadávání informací do SW
  • evidence veškeré obchodní dokumentace
  • péče o stávající zákazníky a oslovení nových zákazníků
  • plnění dalších výzev v oboru ochrany životního prostředí

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít?

  • vzdělání minimálně středoškolské s maturitou – obor ekologie – velkou výhodou, nikoliv podmínkou
  • znalost oboru zpracování odpadů velkou výhodou, nikoliv podmínkou
  • výborné komunikační a obchodní dovednosti
  • orientace v environnementální legislativě ČR – výhodou, nikoliv podmínkou
  • ochota se průběžně vzdělávat a učit se novým věcem
  • znalost práce na PC (MS Office, Google workspace, Windows, Internet a další)
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • časová flexibilita

Co Vám můžeme nabídnout?

  • stabilní zaměstnání v technologicky orientované společnosti se zázemím silné nadnárodní skupiny
  • práci pro životní prostředí v perspektivní oblasti využití odpadů
  • možnost profesního růstu, uplatnění týmového ducha, sdílení ekoinovativních přístupů
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • firemní benefity: služební auto i pro soukromé účely, notebook, mobil, 25 dnů dovolené, stravenky v hodnotě 90 Kč a další

Tagy: , , , ,